Joalis detoxikační balíček Štítná žláza - 4 x 50 ml

11 hodnocení
 
Efekt lupa
 

balíček obsahuje 4 preparáty . Napomáhá dobrému stavu štítné žlázy. Poruchy funkce štítné žlázy jsou dnes velice časté a nesou s sebou další důsledky na fungování celého organismu. psychikou počínaje a metabolismem konče. Štítná žláza bývá často zasažena toxiny což se nelíbí imunitnímu systému a snaží se ji vyčistit podle svého. Třeba i její likvidací. Toxiny do štítné žlázy mohou prostupovat z několika částí organismu, nejčastěji z jater, sleziny. Složení toxinů v ní může být také velice pestré. Od mikrobiálních až po anorganické, těžké kovy atd. Přípravek napomáhá štítné žláze toxinů se zbavit. 

Dostupnost skladem do 2 dnů
Můžeme doručit do
25.7.2019
1 496 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. 

složení přípravků najdete proklikem na každý jednotlivých přípravek.

Množství: 4x 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění:

Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 

 

obsah balíčku

VelienDren

ThyreoDren

MindDren

VelienHelp

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Více informací hledejte v sekci Účinky

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.