Joalis Detoxikační sada Dutiny - 3x50ml Doplněk stravy

Sada dutiny je složená ze tří přírodních doplňků stravy, které se vzájemně doplňují a posilují tak svůj účinek. Díky bylinným výtažkům jako je například dobromysl obecná, meduňka lékařská či heřmánek pravý přispívá k normální funkci horních cest dýchacích a dutin. Působí též příznivě na funkce dýchacího systému a duševní zdraví.

1 382 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Joalis Detoxikační sada Dutiny - 3x50ml Doplněk stravy

Detailní popis produktu

Přípravky Joalis v sobě propojují sílu informací s účinky bylin a jsou zpracovány unikátní informační technologií, která optimalizuje jejich účinek.

Obsah

  • Joalis SinuDren obsahující dobromysl obecnou, která přispívá k normální funkci horních cest dýchacích a dutin.
  • Joalis Pranon® s meduňkou lékařskou má vliv na normální funkci dýchacího systému a duševní zdraví.
  • Joalis Emoce® je přírodní a dobře tolerovaný přípravek obsahující výluh z heřmánku pravého, který má vliv na duševní zdraví a pozitivní náladu.

Joalis SinuDren: 20% ethanol – 40 ml; směs rostlinných macerátů v 20% ethanolu – 10 ml, z toho dobromysl obecná - nať (Origanum vulgare) - 75 %, divizna velkokvětá – květ (Verbascum densiflorum) – 12,5 %, lípa malolistá – květ (Tilia cordata) – 12,5 %. 

Joalis Pranon®: 20% ethanol – 40 ml; směs rostlinných macerátů v 20% ethanolu – 10 ml, z toho meduňka lékařská – nať (Melissa officinalis) – 75 %, třezalka tečkovaná – nať (Hypericum perforatum) – 8,33 %, jablečník obecný – nať (Marrubium vulgare) – 8,33 %, pelyněk pravý – nať (Artemisia absinthium) – 8,33 %. 

Joalis Emoce®: 20% ethanol – 40 ml; směs rostlinných macerátů v 20% ethanolu – 10 ml, z toho heřmánek pravý – květ (Matricaria recutita) – 75 %, kopřiva dvoudomá – nať (Urtica dioica) – 12,5 %, bazalka pravá – nať (Ocimum basilicum) – 12,5 %.

2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Pokud berete více přípravků Joalis zároveň, doporučujeme aplikaci s odstupem alespoň jedné minuty. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte kovovou lžičku!

Skladujte při teplotě od 5 do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli (tj. ne méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize nebo mobilního telefonu). Obsah přípravku nesmí přijít do styku s kovem nebo aromatickými potravinami.

Užívání přípravků Joalis nenahrazuje návštěvu odborného lékaře. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje léky předepsané lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Případný sediment není na závadu. V případě alergie na jakoukoliv složku přípravek neužívejte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Podle potíží
Dýchací systém: detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: