TCM Herbs Hříva černého vraníka 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
šedivění vlasů,padání vlasů
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Z hlediska moderní medicíny tato bylina příznivě působí na snížení cholesterolu a krevních tuků,upravuje glykémii,má antibiotické a antimalarické účinky.Působí příznivě při všech potížích s vlasy

Působení:
  Posiluje YIN jater a ledvin
  Vyživuje krev XUE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Šedivění vlasů
  Padání vlasů

 
 
Popis - Kvalitní vlasy jsou ukazatelem zdraví každého člověka a zároveň i špičkou ledovce jeho energetické výbavy a esence. V Číně je vlasům přikládána obzvláštní pozornost a jejich vlasy tomu i patřičně odpovídají - jsou silné, husté a předčasně nešedivějí. Dle čínské medicíny dobrý stav esence ledvin a krve jater se plně odráží na našich vlasech. Padání vlasů či předčasné šedivění vlasů (před 40. rokem života) značí ubývání ledvinové esence, která představuje jakousi energetickou rezervu organismu. Vyčerpání ledvinové esence může býti způsobeno vrozenou nedostatečností,nadměrnou duševní a fyzickou prací či nadměrným sexuálním životem.V případě slabé krve v játrech a slabosti ledvin vlasové kořínky nejsou dostatečně živeny, vlasy nejsou zbarvovány, šedivějí a vypadávají, podobně jako klasy obilí v době sucha. Tato bylinná směs doplňuje ledvinou esenci, vyživuje energetickou rezervu organismu a posiluje krev jater. Jelikož ledviny jsou v čínské medicíně přirovnávány ke kořenům stromu, je třeba počítat s delší terapií (3–6 měsíců), neboť nejdříve se musí posílit kořen (ledviny), aby následně se zlepšily i větve a listí stromu, tj. vlasy.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je Nu zhen zi, He shou wu (viz Legendy psané bylinami) a Han lian cao, které vyživují a posilují játra a ledviny. Ministerskými bylinami pak jsou Niu xi, který rozhýbává krev, stejně jako Dang gui, který krev navíc i vyživuje. Asistenti jako Gou qi zi, který vyživuje játra a ledviny a YIN stejně jako Tu si zi a Bu gu zhi, který navíc posiluje i YANG ledvin. Zhi zi ochlazuje krev a poslíček Gan cao harmonizuje účinek bylin ve směsi.

Dávkování - 4 tablety 3 x denně. Užívá se minimálně 3–6 měsíců a účinek lze pozorovat po 2 měsících (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).. Vhodné kombinovat se Šamponem tajemného mnicha (kód 605).

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.