TCM Herbs Kameny z Údolí Šaolin 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
akutní,nebo chronický zánět žlučníku,rozpouští žlučové kameny,vylučuje kameny do velikosti 1cm
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
27.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Pročišťuje žlučovody
  Vylučuje zánět
  Ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze žlučníku SHI/RE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Akutní nebo chronický zánět žlučníku nebo žlučových cest
  Rozpouští žlučové kameny
  Vylučuje kameny do 1 cm

 
 
Popis - Žlučníkové záněty a z nich vznikající kameny jsou v dnešní době tak běžné, že je bereme téměř za samozřejmost. Dle čínské medicíny se jedná o akumulaci vlhka a horka v dráze žlučníku, která zasahuje i do ledvin a močového měchýře. Žlučník je často postižen stresem (ať již častým rozčilováním či naopak potlačovanými emocemi) a rovněž je i postižen „těžkými“, obtížně zpracovatelnými jídly, typickými pro českou kuchyni, přinášející do žlučníku vlhko a horko. Žluč se pak stává hustou, později horko zahustí vlhko a vytvoří se písek až bláto, které se v konečném důsledku stmelí do kamenů.Nalézáme je nejen ve žlučníku, ale i v močovém měchýři a ledvinách, neboť mechanismus vzniku je obdobný. Tato směs vylučuje vlhko a horko z oblasti žlučníku, tedy uklidňuje zánět a rozpouští jak „bláto“ ve žlučníku a žlučových cestách, tak i kameny o velikosti 1–2 cm. Nutné je dodržovat patřičnou dietu.

Rozbor bylin ve směsi - Hierarchie bylin ve směsi není stanovena. Da qing ye, který ochlazuje horko ochlazuje horko v krvi a vylučuje horký toxin, Zhi mu, který ochlazuje horko a oheň, Yin chen hao a Jin qian cao ochlazují horko a vlhko v játrech a ve žlučníku (viz Legendy psané bylinami), Jin yin hua ochlazují horko a vylučují horký toxin, Chai hu uvolňuje stagnující jaterní Qi, Huang qin ochlazuje horko a vylučuje vlhko, Bai shao stahuje jaterní YANG a uvolňuje křeče, Huo xiang harmonizuje střední ohniště a přeměňuje vlhkost, Qing pi rozprouďuje stagnující jaterní Qi, vysušuje vlhkost a přeměňuje hlen TAN, Mang xian rozpouští nahromaděniny a odblokovává stagnaci.

Dávkování - 4 tablet 3 x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Efekt lze pozorovat již po 1 měsíci užívání, nutné je však dodržení patřičné diety. V případě žlučníkových obtíží, které přetrvávají i po operaci žlučníku, je vhodnější užívat Utišení větrné bouře (kód 064).

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.