TCM Herbs Klenba malebného chrámu 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
zvětšená štítná žláza,cysty a nezhoubné nádory štítné žlázy,zvýšená funkce štítné žlázy,zduření mléčných žláz při kojení či u dětí,má protisrážlivý efekt na krev,zvýšený cholesterol
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
17.10.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:

  • rozpouští hlen TAN
  • změkčuje tuhé
  • zmenšuje a rozptyluje SHI YING (struma)
  • reguluje čchi QI ZHI a rozpouští krev YU XUE

 


Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

  • zvětšená štítná žláza (struma)
  • cysty nebo nezhoubné nádory štítné žlázy (fibromy)
  • zvýšená funkce štítné žlázy (hyperthyreosa)
  • zduření mléčných žláz (při kojení či u dětí)
  • protisrážlivý efekt (tj. ředí krev - antikoagulans)
  • zvýšený cholesterol (antisklerotikum)Popis
– Dnešní doba, zdá se, jako by byla ve znamení nemocí štítné žlázy. Nejinak tomu bylo i ve staré Číně. Od té doby sice uplynulo již mnoho času, avšak princip léčby zvětšené štítné žlázy zůstává dle čínské medicíny stále stejný – rozpustit nahromaděný hlen TAN (který se kumuluje díky nadměrnému požívání tučných, mastných, sladkých a mléčných jídel právě ve štítné žláze), změkčit zatvrdliny (ve formě uzlíků či nádorků – tzv. fibronodosní struma) a rozproudit stagnující krev a energii Qi v oblasti štítné žlázy tak, aby nedocházelo k dalšímu hromadění a pověstný „ucpaný okap“ zase mohl plnit řádně svoji funkci.

Abychom se nedostali brzy zpět „z deště pod okap“, je zapotřebí dodržovat i určitou životosprávu  - kupř. vynechání tučných, mastných jídel, sladkostí a mléčných výrobků a naopak upřednostňování listové (zelené) a kořenové zeleniny, obzvláště pak čerstvého křene, pálivých ostrých ředkviček či obiloviny typu Bioslzovky (Bílá perla východu (kód 910) či Nápoje čínských MUDRců (kód 900)). Rovněž tato bylinná směs se ve staré Číně používala všude tam, kde dnes nasazujeme protisrážlivé medikamenty na ředění krve (Warfarin, Anopyrin), neboť její efekt díky rozpouštění hlenu TAN, ochlazení horka a rozproudění krve je z pohledu západní medicíny i antikoagulační a antisklerotický.


Rozbor bylin ve směsi
– Císařskými bylinami ve směsi jsou Hai zao, Kun bu a Hai dai, jež všechny dohromady změkčují a rozpouštějí zduřeniny, ministr Zhi bei mu pročišťuje horko a rozptyluje zduřeniny, asistenti Ban xia a Du huo vylučují hlen TAN, Chuan xiong a Dang gui rozhýbávají krev a uvolňují sraženiny, Qing pi a Chen pi podporují pohyb energie Qi a uvolňují stažení. Lian qiao ochlazuje horko, jež se generuje ze stagnace hlenu TAN, Qi a krve, Gan cao harmonizuje účinek bylin ve směsi.


Dávkování
- 3x denně 4 tablety, děti od 3 do 12 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Pro lepší efekt doporučuje se užívat spolu s Nápojem čínských MUDRců (kód 900).


Kontraindikace
- Těhotenství


Balení
- 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 
 
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři EU v německém Hamburku a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.