TCM Herbs Radost přicházejícího spánku 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

nespavost, nemožnost usnout, podrážděnost, nervozita, psychická labilita

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Vyživuje krev XUE
  Utišuje ducha SHEN
  Ochlazuje horko RE
  Odstraňuje podrážděnost

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Nespavost s nemožností usnout
  Podrážděnost, nervozita
  Psychická labilita

 
 
Popis - Tato směs vyživuje krev v játrech, uklidňuje mysl, čistí horko a odstraňuje podrážděnost. V případě nedostatečnosti krve v játrech chybí i krev, která vyživuje srdce. Tento nedostatek je doprovázen horkem, které se usazuje v hrudníku a narušuje srdce, což způsobuje podrážděnost, neklid, neschopnost usnout, bušení srdce, noční pocení, suchá ústa a hrdlo, někdy i závratě. Tato směs vyživuje játra a srdce. Když stoupá jin a jang klesá, může člověk usnout. Zatímco my jsme vzhůru (přes den), náš duch se usídluje v očích. V noci pak, kdy jsou oči zavřené, se vrací do jater. V případě nedostatečnosti krve v játrech nemohou ty pak zcela zadržet ducha, což vede k nespavosti.

Rozbor bylin ve směsi - Základním principem léčby je vyživit srdce a utišit ducha. Pročištění horkosti je teprve druhotné. Císařskou bylinou je Suan zao ren, který vyživuje srdce a játra, a tím utišuje ducha. Ministr Chuan xiong oživuje krev jater a rozhýbává Qi. Kombinace těchto dvou bylin, kdy jedna má adstringentní (svíravou) a druhá disperzní (rozptylující) funkci, je velice účinná při doplnění a rozptýlení jater. Tím současně utišují ducha. Asistent Fu ling utišuje ducha, doplňuje slezinu a žaludek. Zhi mu rozhojňuje YIN, pročišťuje horkost a zvlhčuje vnitřní suchost. Navíc zmírňuje vysušující účinky ministerské byliny. Poslíček Zhi gan cao upravuje působení jednotlivých bylin ve směsi a harmonizuje střední ohniště.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).. Děti užívají poloviční dávky. Zlepšení nastává asi po 1 měsíci.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.