TCM Herbs Stín brokátového závoje 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
angína,zánět středouší,infekce s horečkou,zánět prsu,kožní záněty,akné,afty,krvácení dásní,hemeroidy
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Vylučuje toxickou horkost RE DU
  Odvádí oheň HUO ze tří ohnišť

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Angína
  Infekce s horečkou
  Zánět středouší
  Kožní záněty
  Zánět prsu

 
 
Popis - Tato bylinná směs se v Číně používá jako přírodní antibiotikum proti infekcím s horečkou. Infekce je dle čínské medicíny způsobena proniknutím horkého toxinu do organismu a jeho pomnožením vznikají takové příznaky jako je horečka, podrážděnost, suchá ústa, zarudlé bolestivé suché hrdlo, oteklé lymfatické krční uzliny a celkové známky zánětu. Rovněž i na kůži se mohou projevit kožní léze typu karbunklů, kožních vředů či hnisavých výtoků. Dle posledních výzkumů tato směs má značný antimikrobiální efekt a působí jako širokospektré antibiotikum proti celé řadě mikrobů a plísní, přičemž nemá vedlejší účinky. Byliny ve směsi vylučují horký toxin z organismu a ochlazuje horko.

Zánětlivé procesy různého původu se sklonem k hnisání. Pocity horkosti či pálení v různých oblastech.

Hlavní zaměření
- zánět s hnisáním v kterékoliv oblasti
- akné
- zánětlivé komplikace pooperačních stavů

Ve směsi obsažený koptis čínský (Huang Lian) je pravděpodobně nejznámější protizánětlivě působící bylinou v čínském lékopisu. Spolu s dalšími pomocnými bylinami se používá k léčbě jakéhokoliv zánětu v těle. Každá z bylin má vztah k určité části organizmu tak, aby společně dosáhly i na skrytá ložiska (fokusy), z času na čas vyvolávající projevy zánětu. Směs tedy podáváme vždy tam, kde máme podezření z "otravy" organizmu zánětem.

Poznámka
Směs má přírodní antibiotické účinky, které během léčby podporujeme vhodným stravováním.

 

Soudobý pohled
Směs je složená ze čtyř bylin, nejčastěji používané k potlačení zánětu. Jejich působení však nepostihuje játra či krvetvorbu, jak tomu občas bývá u antibiotik. Tato bylinná kombinace vždy začlení jak bílé krvinky, tak i čistící působení jater do boje s infekcí. Posílením jaterních funkcí pomocí hořčin obsažených v šišáku, koptisu, korkovníku či gardénii a dalších účinných látek pomáhají organizmu v rychlém vyloučení látek, vzniklých v zanícené tkáni a kolujících v organizmu. Tato fáze léčby zánětu je snad ještě důležitější, než samotná léčba, protože snižuje možnost opětovné infekce či rozsevu zánětu.

Kombinace s dalšími produkty
U kožních zánětů, zejména akné se směs kombinuje s produktem PATERO UHAŠENÍ SOPKY. Uvedená směs působí spíše povrchově - na kůži, zatímco STÍN BROKÁTOVÉHO ZÁVOJE má širší užití.U zánětů spojivek bez hnisání podáváme KŘEHKOST JARNÍHO KVÍTKU či PILULKA HOŘCE.

Rozbor patentní medicíny z pohledu tradiční čínské medicíny - Účinná léčba tohoto stavu vyžaduje, aby horkost či oheň byly vyloučeny z celého organismu. Císařská bylina Huang lian pročišťuje horkost, purguje oheň a odstraňuje jed především ze středního ohniště. Ministr Huang qin pročišťuje horkost z horního ohniště a asistent Huang bai z dolního ohniště. Druhý asistent Zhi zi odstraňuje horkost a oheň ze všech tří ohnišť prostřednictvím moči a současně uklidňuje ducha.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 6ti let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek se projeví během 2–3 dnů, v opačném případě je vhodná konzultace s lékařem.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.