TCM Herbs Trůn císařské milosti 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
chronické a akutní průjmy(i salmonelózy),Crohnova choroba či ulcerózní kolitida(chronické záněty střev s hlenovitou či krvavou stolicí)akutní záněty spojivek
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Čistí horký toxin RE DU ze střeva
  Ochlazuje krev XUE
  Zlepšuje průjmovitá onemocnění

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Chronické a akutní průjmy (i Salmonelózy)
  Crohnova choroba či ulcerózní kolitida (chron. záněty střev s hlenovitou či krvavou stolicí)
  Akutní záněty spojivek

 
 
Popis - Stále více se v poslední době v západní společnosti projevují díky stresu a špatné životosprávě tzv. civilizační nemoci, které jsou obtížně léčitelné západní medicínou. Mezi ně patří i tzv. Crohnova choroba či ulcerózní kolitis, což jsou chronické záněty tlustého i tenkého střeva, projevující se opakovanými průjmy s hlenovitou či krvavou stolicí, někdy až hnisavou, bolestmi břicha a obtěžujícím pocitem nucení na stolici a pálením v konečníku. Dle čínské medicíny tyto potíže jsou způsobeny horkým toxinem, který se usídlil ve střevech a postupně destruuje tuto oblast. Léčba pak spočívá v odstranění „horkého jedu“ z organismu, ochlazení krve a uvolnění průjmových bolestí.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je Bai tou weng, který ochlazuje horko a vylučuje horký toxin ze střev, ministerskými bylinami pak jsou Huang lian, jenž ochlazuje horko, vylučuje vlhko a horký toxin, zastavuje krvácení a Huang bai, který ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze spodního ohniště, asistentem je Qin pi, kterýž ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze střev.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 3 do 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává u akutních případů během 2–3 dnů, u chronických nemocí po 1. měsíci při dodržování patřičné životosprávy.

Balení - 100 tablet/30 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.