TCM Herbs Údolí oblaků a deště 100 tbl.

Neohodnoceno
 
Tip
 
gynekologické výtoky,záněty,kvasinky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  odstraňuje vlhko SHI a chlad HAN ze spodního ohniště
  vyživuje a posiluje krev XUE a YIN

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  gynekologické výtoky, jež jsou bílé až nahnědlé a svědivé
  gynekologické záněty, způsobené Candidami,Trichomonádami či Gardnériemi

 
 
Popis - Snad každá třetí žena ve fertilním věku je dnes postižena gynekologickými výtoky, záněty či svěděním genitálií.Z 90% jsou tyto potíže způsobeny parazity jako jsou Candidy, Trichomonády či Gardnerie. Dle tradiční čínské medicíny jsou samozřejmě pouze odrazem terénu, na kterém se tyto breberky rády pomnoží a kde se jim i daří. Takový terén právě má většina žen, jež užívá hormonální antikoncepci či trpí na silnou menstruaci, což obojí vede k oslabení a zablokování krve v podbřišku, jež se později přemění na horko, které pak spolu s vlhkem je živnou půdou pro uchycení se výše zmiňovaných parazitů a tím i různých zánětů a výtoků. Potraviny, jež přinášejí tzv. chlad a horku do organizmu je třeba po dobu užívání omezit.

Rozbor bylin ve směsi - Chun gen pi vysušuje vlhko, ochlazuje horko a zabíjí parazity, Gao liang jiang zahřívá střední ohniště a utišuje bolest, Bai shao vyživuje krev a ochraňuje YIN, upravuje menstruaci, posiluje povrchovou vrstvu před chladným větrem a posiluje vrstvu výživy, Huang bai vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, snižuje oheň v ledvinách a vylučuje toxiny, Sheng di huang ochlazuje horko a krev, vyživuje YIN a podporuje tvorbu tekutin, Dang gui posiluje krev a upravuje menstruaci, rozhýbává a harmonizuje krev a vylučuje chlad, Chuan xiong rozhýbává krev a podporuje pohyb energie Qi, vylučuje vítr a utišuje bolest.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Doporučuje se užívat spolu s Bílým krémem rodiného štěstí (kód 385)

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.