TCM Herbs Uvolnění napjaté tětivy 100 tbl.

10 hodnocení
 
 
vysoký tlak,stavy po mozkové mrtvici,bolesti hlavy,svalové třesy a záškuby,oční tiky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Utišuje vítr jater NEI FENG
  Ochlazuje horko RE
  Upravuje oběh krve XUE
  Doplňuje játra a ledviny

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Vysoký krevní tlak
  Stavy po mozkové mrtvici
  Bolesti hlavy
  Svalové třesy a záškuby, oční tiky

 
 
Popis - Všechny tyto nemoci jsou způsobeny případnou nedostatečností ledvinového a jaterního jinu, který umožní jaternímu jangu se vzedmout a rozhýbat vnitřní jaterní vítr. Když je jaterní krev nedostatečná, nemůže řádně vyživit a zvlhčit svaly a šlachy. Když jsou svaly a šlachy suché, objeví se křeče a záškuby. Všechny nepřirozené pohyby těla nebo částí těla, jako jsou záškuby, tiky či stáčení očí či jazyka, jsou projevem jaterního větru. Jedná se vždy o udržování rovnováhy mezi jinovými tekutinami a jangovou energií. Když jsou jinové tekutiny oslabené, tak se tělo dostane do nerovnováhy. Je to jako v přírodě, když není dostatek vody, aby hasila oheň, tak oheň se rozhoří a jeho plameny šlehají vysoko. V našem případě jinová voda neovládá jangový oheň, který stoupá do hlavy a způsobuje bolesti hlavy, pískání v uších, tiky v očích, podrážděnost, nervozitu a vysoký krevní tlak. Spousta bylin v této směsi má vliv na snížení vysokého krevního tlaku, cholesterolu, nadváhy a z nich vyplývajících otoků kolem kotníků. Tato směs čistí horko z jater, zklidňuje mysl, vylučuje vnitřní vítr a vyživuje játra a ledviny.

Rozbor bylin ve směsi - Gou teng, Shi jue ming a Bai ji li zklidňují jaterní YANG, utišují játra a odstraňují jaterní vítr, Jin yin hua a Huang qin ochlazují horkost, vylučují oheň a zabraňují stoupání jaterního ohně vzhůru, Yi mu cao vyživuje krev a podporuje její cirkulaci, Ye jia teng a Fu ling společně utišují ducha, zklidňují mysl a posilují vůli, Du zhong a Sang ji sheng doplňují a vyživují játra a ledviny, Mu li vyživuje YIN a stahuje plovoucí YANG, utišuje ducha a zklidňuje mysl, Chuan niu xi usměrňuje krev směrem dolů a tím ochraňuje organismus před stoupáním krve a jaterního větru do hlavy, Man jing zi ochlazuje horko a vylučuje vítr.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.