TCM Herbs Zastavení toku žluté řeky 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

gynekologické výtoky, žluté, pálivé, svědivé, nadbytek hlenu u dětí i dospělých

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
13.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Tato bylinná směs je sice předurčena k léčbě žlutých poševních výtoků,avšak tyto bylinky také odhleňují,vysušují nadměrné vlhko v organismu včetně dětského těla.Toto nadměrné vnitřní vlhko a zahlenění s eprojevuje i u dětí.Jejich obličej je kulatý stejně jako jejich bříška.Jsou i fyzicky línější,pohodlné,snadno unavitelné.Hojně se potí,jejich pot je cítit kysele.Mají rády mléko a mléčné výrobky,milují sladkosti a smažená jídla.Díky tomu se u nich tvoří nadbytek vlhka-hlenu a jejich tělesná schránka díky tomu také tak vypadá.Jsou poněkud obtloustlejší s pastózním,jakoby prosáklým svalstvem.Typický je i povlak na jazyku,na rozdíl od dětí,které potřebují přípravek Hbitost lučního štírka.

Působení:
  Ochlazuje a přeměňuje horkou vlhkost SHI/RE
  Upravuje oběh krve XUE a ochlazuje krev XUE
  Doplňuje čchi Qi sleziny
  Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Gynekologický výtok, který je žlutý, pálivý či svědivý

 
 
Popis - Nesprávná životospráva, stres a nadměrné emoce mohou vést u některých žen k výraznější kumulaci „horka a vlhka“. Organizmus má pak potřebu se tohoto stavu zbavovat, a to v našem případě formou výtoku. Tato směs je určena k odstranění nepříjemného, často dlouhotrvajícího gynekologického výtoku, který je většinou žlutý, pálivý či svědivý. Bylinná směs nepůsobí pouze proti mikrobům, ale rovněž harmonizuje hormonální nerovnováhu a podporuje imunitu. Léčba probíhá obyčejně několik měsíců a nedoporučuje se současná konzumace sladkostí a mléčných výrobků, které výrazně zhoršují obtíže.

Rozbor bylin ve směsi - Yi yi ren vylučuje horko a vlhko a posiluje slezinu, Huang bai vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, Fu ling posiluje slezinu a vysušuje vlhko, Mu dan pi ochlazuje horko v krvi, Ku shen vylučuje horko a vlhko, zastavuje svědění a ničí parazity, Huang qi posiluje slezinu, She chuang zi vysušuje vlhko, zastavuje svědění a ničí parazity, Shi chang pu harmonizuje střední ohniště a přeměňuje vlhko, Bai zhu posiluje slezinu a vysušuje vlhko, Tu si zi posiluje ledviny a slezinu (viz Legendy psané bylinami), Bai zhi vylučuje vlhko a vysušuje výtoky, Che qian zi vylučuje vlhko a horko, Cang zhu vysušuje vlhko ze spodního ohniště a posiluje slezinu, Chuan niu xi vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, Dong gua ren vylučuje vlhko a horko, Gan cao posiluje slezinu a ochlazuje horko.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 do 12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Doporučuje se užívat spolu se Žlutým krémem rodiného štěstí (kód 386)

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.