TCM herbs Zdolání ohnivé soutěsky 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
afty,záněty dásní,bolesti zubů
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
14.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Ochlazuje horkost RE srdce
  Snižuje oheň HUO srdce
  Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Afty v dutině ústní
  Záněty dásní
  Bolesti zubů

 
 
Popis - Tato směs je určena k léčbě „horka v srdci a v tenkém střevě“. Protože srdce je umístěno v hrudníku a řídí ducha, naruší přítomnost horka v srdci mysl a zapříčiní podrážděnost a pocit horka na hrudi. Srdce je spojeno přes jícen do hrdla a úst. Proto se objeví i žízeň na studené nápoje a zarudlé tváře. V případě, že horko ze srdce putuje dále do úst (neboť ústa a jazyk jsou „výhonky“ srdce), objeví se i potíže v ústech typu zánětu dásní, afty, nateklé dásně a bolesti zubů.

Rozbor bylin ve směsi - Sheng di huang vyživuje YIN ledvin a ochlazuje srdeční oheň, Zhi zi ochlazuje horko, vylučuje vlhko a ochlazuje krev, Dan zhu ye ochlazuje horko a vylučuje vlhko, podporuje močení, Gan cao ochlazuje horko a uvolňuje horký toxin, harmonizuje ostatní byliny ve směsi, Hua shi vylučuje vlhko a horko močením, ochlazuje horko v močovém měchýři, Fu ling vylučuje vlhko močením a zklidňuje srdce, Tong cao ochlazuje horko a podporuje močení, Mang xiao ochlazuje horko.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1–2 týdnech.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.