TCM Herbs Zeď devíti draků 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
děložní myomy,vaječníkové cysty,endometriozy,chronické záněty dělohy a malé pánve,eroze děložního čípku,polycystická ovaria
Dostupnost skladem do 2 dnů
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Upravuje krevní oběh
  Odstraňuje blokádu krve XUE YU
  Zmenšuje fixní útvary v břiše

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Děložní myomy
  Vaječníkové cysty
  Endometriózy
  Chronický zánět dělohy a malé pánve
  Eroze děložního čípku

 
 
Popis - Tato směs byla původně sestavena k léčení krevní stagnace během těhotenství. Jelikož však některé byliny byly kontraindikovány v těhotenství (ohrožovaly plod), byla i v průběhu času tato směs doplněna vyvažujícími bylinami, které ji umožňují opatrně používat i v těhotenství. To však patří do ranku profesionálního terapeuta tradiční čínské medicíny. Pro běžnou praxi postačují výše uvedené indikace. Stagnace krve v děloze způsobí nahromadění kompaktní hmoty, jež vytváří různé myomy, cysty, endometriózy, chronické záněty a bolestivou menstruaci s přetrvávajícím krvácením.

Rozbor bylin ve směsi - Gui zhi uvolňuje stagnaci krve a podporuje její cirkulaci, Dan shen a Pu huang rozprouďují krev a rozbíjejí její stagnaci, Hong hua rozprouďuje stagnaci krve a utišuje bolest, Tao ren rozbíjí stagnující krev, Mu dan pi rozhýbává krev, rozpouští stagnující krev a ochlazuje horko v krvi, Zhi ke rozpouští stagnující Qi a zmenšuje nádory, přeměňuje stagnující hlen, Xiang fu uvolňuje zablokovanou jaterní Qi a utišuje bolest, Gao ben uvolňuje chlad a utišuje bolest ze spodního ohniště, Bai shao vyživuje krev a upravuje menstruaci, Dang gui vyživuje, rozhýbává a harmonizuje krev a vylučuje chlad, Chuan xiong rozhýbává krev a podporuje oběh Qi, Chi shao rozprouďuje krev a její stagnaci, ochlazuje horko v krvi, Gan cao harmonizuje účinek ostatních bylin ve směsi.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává asi po 1-2 měsících.

V případě myomů a vaječníkových cyst se doporučuje užívat spolu s Náplastí louskající oříšky (kód 600)

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.