Joalis Abelia Capitulis - nervově vegetativní systém 180 ml

1 hodnocení
 
 

Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti a dospělé. Komplex příznivě působí při bolestech hlavy a dalších nervových potížích, neurózách, návalech, poruchách srdečního rytmu atd.

Dostupnost Objednáno
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Abelia
 
Dodací doba sirupových přípravků na sklad je dle objednávek zákazníků asi 3-7 dní, je třeba počítat s tím v objednávce. Vyrábí se už pouze na objednávku a tedy není možno po zadání přípravku do výroby tuto objednávku již zrušit a je třeba zboží odebrat. Jako alternativu k sirupu můžete použít lihové kapky Vegeton, které jsou skladem stále a mají stejné složení, delší trvanlivost a  snadnější použití kapáním do úst či na kůži.
 
 
Abelia Capitulis je vhodná pokud
  • máte časté a opakující se bolesti hlavy
  • trpíte migrénami
  • jste často předráždění a trpíte melancholickými náladami
  • cítíte tlak v oblasti hlavy
  • trpíte nespavostí a nadměrným přemítáním
  • trpíte neurózou
  • trpíte bušením srdce
Je vhodná i v kombinaci s ostatními přípravky dle konkrétních potíží
 
 
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti a dospělé

Složení: invertní sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy), rostliny: mateřídouška obecná – nať (Thymus serpyllum L.), bez černý – květ (Sambucus nigra L.), kopřiva dvoudomá – nať (Urtica dioica L.), kontryhel obecný – nať (Alchemilla vulgaris L.), přírodní aroma – citron. Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 371 kcal/1577 kJ, bílkoviny 0, cukry 92,75 g, tuky 0, rostliny 10 mg.

Množství: 180 ml.

Užívání: Způsob použití a dávkování: děti 3-8 let 1x denně 5 ml; děti 9-15 let 2x denně 5 ml, dospělí 2-3x denně 5 ml. K dávkování použijte přiloženou odměrku, jinak může po kontaktu s ústy dojít ke kontaminaci výrobku. Dvacet minut před a po užití sirupu nejíst, nepít čaj ani kávu, nekouřit ani nepoužívat výrobky obsahující mentol. Možno zapíjet čistou vodou. Skladování: skladujte v suchu a chladnu při teplotách od 5 do 25 °C, z dosahu dětí. Nevystavujte přímému slunci a elektromagnetickému poli. Po otevření nutno skladovat při teplotě do 10°C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli – nutno skladovat ve vzdálenosti větší než 5 cm od cívky nebo permanentního magnetu. Neskladujte proto poblíž mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu atd. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Upozornění: Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.