Vládní opatření se nevztahují na výdejní místa služby Zásilkovna. Můžete si tedy nechat balíček zaslat na vybrané výdejní místo Zásilkovny i nyní.

Joalis Abelia Capitulis - 180 ml

 
Efekt lupa
 
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti a dospělé. Bylinný přípravek, který přispívá k udržení normálního stavu nervového systému.
Nejdůležitějšími součástmi centrálního nervového systému jsou telencefalon, diencefalon, prodloužená mícha a mezencefalon. Funkce CNS jsou pro život podstatné, je proto nezbytné, aby fungovaly správně. Vegetativní nervový systém je vůli neovlivnitelný a přitom má vliv na mnoho funkcí organismu od trávení po pocení, červenání, pocit pohody či nervozity atd..Poruchy vegetativního nervového systému se mohou projevovat prostým červenáním, stresem, třesem. Vegetativní nervový systém má vliv na srdeční činnost, dýchání, trávení, krevní tlak atd. . Je pod vlivem sleziny, patří k němu hypothalamus a další.Toxiny a mikroby jakéhokoliv původu, ať metabolické či mikrobiální, nebo anorganické mohou narušovat funkci jakéhokoliv orgánu. Na vegetativní nervový systém má velký vliv i stres a emoce. Jeho čistota má tak vliv na pocit pohody, náladu a mnoho dalšího. Přípravek je zpracován unikátní informační technologií a má komplexní působení. 
 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
2.12.2020
389 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Abelia
 
 

Dodací doba sirupových přípravků na sklad je dle objednávek zákazníků asi 3-7 dní, je třeba počítat s tím v objednávce. Z výrobny se zasílají už pouze na objednávku a tedy není možno po zadání přípravku do výroby tuto objednávku již zrušit a je třeba zboží odebrat.  

Popis

Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti a dospělé

Složení: Invertní sirup IS 50 (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy) ad kys. L-askorbová (vitamin C). V komplexu jsou obsaženy výluhy z rostlin: chmel otáčivý - šištice (Humulus lupulusL.), prvosenka jarní - květ (Primula veris L.), kopřiva dvoudomá - nať (Urtica dioica L.), přeslička rolní - nať (Equisetum arvense L..) v objemu 0,01 % od každé rostliny. Přírodní aroma - citron. Bez chemických konzervačních prostředků.

Množství: 180 ml.

Užívání:

Způsob použití a dávkování: děti 3-8 let 1x denně 5 ml; děti 9-15 let 2x denně 5 ml, dospělí 2-3x denně 5 ml. K dávkování použijte přiloženou odměrku, jinak může po kontaktu s ústy dojít ke kontaminaci výrobku. Dvacet minut před a po užití sirupu nejíst, nepít čaj ani kávu, nekouřit ani nepoužívat výrobky obsahující mentol. Možno zapíjet čistou vodou. Skladování: skladujte v suchu a chladnu při teplotách od 5 do 25 °C, z dosahu dětí. Nevystavujte přímému slunci a elektromagnetickému poli. Po otevření nutno skladovat při teplotě do 10°C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli – nutno skladovat ve vzdálenosti větší než 5 cm od cívky nebo permanentního magnetu. Neskladujte proto poblíž mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu atd. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. 

Upozornění:

Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Více informací hledejte v sekci Účinky

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.