Joalis Abelia Alergis - alergie 180 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti a dospělé. Přípravek přispívá k dobré funkci imunitního systému při alergických projevech v organismu u dětí i dospělých. Je na fruktózové bázi a je i pro děti velice chutný.

Dostupnost Objednáno
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Abelia
 
Dodací doba sirupových přípravků na sklad je dle objednávek zákazníků asi 3-7 dní, je třeba počítat s tím v objednávce. Vyrábí se už pouze na objednávku a tedy není možno po zadání přípravku do výroby tuto objednávku již zrušit a je třeba zboží odebrat. Jako alternativu k sirupu můžete použít lihové kapky Anaerg, které jsou skladem stále a mají stejné složení, delší trvanlivost a  snadnější použití kapáním do úst či na kůži.
 
Abelia Alergis je vhodná pokud
  • Víte,že Vaše potíže jsou alergického původu
  • Trpíte nespavostí
  • Jste často podráždění
  • Máte zažívací problémy a tlak v podbřišku
  • Trpíte záněty spojivek
  • Máte dýchací potíže

Alergická rýma (senná rýma)- je nejčastějším projevem alergie a projevuje se sezonním výskytem, který je způsoben pyly rostlin. Celoroční alergická rýma je většinou způsobena domácími alergeny, jako jsou části prachu nebo zvířecí srst. Příznaky jsou způsobeny zánětem nosní sliznice po vdechnutí alergenu. Současně mohou být postiženy blízké oblasti, jako nosní dutiny, uši a krk. Nejčastějšími příznaky bývají zarudlý nos, svědění v nose, výtok z nosu, ucpaný nos, svědění a zalehnutí v uších.

Astma- se projevuje dechovými obtížemi, které jsou způsobeny zánětem a stažením průdušek. Zánět sliznice průdušek zužuje jejich průchodnost a působí dechové obtíže. Nejčastějšími příznaky bývají dechová nedostatečnost, kašel, sípání a pocit tíže na hrudi.

Oční obtíže ( alergická konjunktivitida)- jsou způsobeny zánětem tkáně, které pokrývá oko (spojivky). Zánět je způsoben kontaktem s alergenem a projevuje se zarudnutím oka a víček, slzením

Ekzém (atopická dermatitis)- jedná se o zarudnutí kůže, které většinou není způsobeno přímým kontaktem kůže s alergenem. Často bývá spojen s astmatem nebo alergickou rýmou a projevuje se zarudnutím, svěděním nebo suchostí kůže, vyrážkou obličeje ( spíše u dětí), vyrážkou kolem očí, v ohybech loktů a pod koleny (spíše u dospělých).

Kopřivka- se projevuje jako výrazně svědivá vyrážka kdekoliv na těle. Většinou je projevem alergie, ale může se objevit i z nealergických příčin.

Alergický šok (anafylaxe, anafylaktický šok)- je život ohrožující projev alergie, který může postihnout všechny orgány těla. Většinou se objeví bezprostředně po požití alergenu (potravou) nebo průniku do organismu jiným způsobem (injekce, včelí pobodání). Nejčastějšími příznaky jsou kopřivka nebo zbělení kůže, výtok z nosu, bolesti břicha, nevolnost, zvracení, dechová nedostatečnost až dušení, pokles krevního tlaku až šok.  Jako šok se označuje nedostatečné prokrvení tkání. V případě alergického šoku je způsobeno rozšířením krevních cév, jako důsledek alergické reakce, a prudkým poklesem krevního tlaku. Jde stav bezprostředního ohrožení života.

 
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti a dospělé

Složení: invertní sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy), rostliny: rakytník řešetlákový – plod (Hippophae rhamnoides L.), pampeliška lékařská – kořen (Taraxacum officinale Web.), lípa malolistá – květ (Tilia cordata Mill.), mateřídouška obecná – nať (Thmyus serpyllum L.), kopřiva dvoudomá – nať (Urtica dioica L.), kontryhel obecný – nať (Alchemilla vulgaris L.), přírodní aroma – citron. Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 371 kcal/1577 kJ, bílkoviny 0, cukry 92,75 g, tuky 0, rostliny 10 mg.

Množství: 180 ml.

Užívání: Způsob použití a dávkování: děti 3-8 let 1x denně 5 ml; děti 9-15 let 2x denně 5 ml, dospělí 2-3x denně 5 ml. K dávkování použijte přiloženou odměrku, jinak může po kontaktu s ústy dojít ke kontaminaci výrobku. Dvacet minut před a po užití sirupu nejíst, nepít čaj ani kávu, nekouřit ani nepoužívat výrobky obsahující mentol. Možno zapíjet čistou vodou. Skladování: skladujte v suchu a chladnu při teplotách od 5 do 25 °C, z dosahu dětí. Nevystavujte přímému slunci a elektromagnetickému poli. Po otevření nutno skladovat při teplotě do 10°C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli – nutno skladovat ve vzdálenosti větší než 5 cm od cívky nebo permanentního magnetu. Neskladujte proto poblíž mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu atd. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Upozornění: Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.