Bércové vředy

Související články  

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice Články, Vzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na email obchod@prirodaleci.cz  nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

Detoxikace bércového vředu je obtížná, dlouhodobá záležitost. Použijte k detoxikaci preparáty ActivCol+Biosalz+CorDren+VenaDren.

První efekt je vidět tak za 1-2 měsíce. Opakujte preparáty tak půl roku. Detoxikační kůru berte jako základ. Níže v nabídce jsou další produkty, které Vám mohou ulevit a napomoci v léčbě

Bércové vředy

Chronické a dlouhodobé onemocnění, které se často opakovaně vrací. Jedná se vlastně o defekt kůže na podkladě příčin žilních, tepenných nebo smíšených. Lze ho charakterizovat jako rozpad tkáně. Příčinou bércových vředů je nejčastěji onemocnění cévního systému-žilního i tepenného. Proto odlišujeme vředy žilní a tepenné. Někdy i smíšené. Řadí se sem ale i jiné defekty kůže jejichž příčina je v žilním či tepenném systému a to různé proleženiny, vředy po úrazech a nemocech krve, vředy u diabetiků.

Žilní bércové vředy tvoří asi 75 % všech bércových vředů. Jsou komplikací chronické žilní nedostatečnosti-hromadění krve v dolních končetinách. To vede k hromadění tekutiny v podkoží, otokům kolem kotníků. Vzniká rezavohnědé zbarvení kůže na bércích, tenčí se kůže a šupinatí a dochází ke ztrátě ochlupení na bércích.

Vředy arteriální jsou méně časté. Vznikají př onemocnění arteriálního systému, při uzávěrech tepen, nebo jejich zúžení. Bývají častější u pacientů s vysokým tlakem Jsou častěji na prstech, nebo patě. Jsou hluboké s výraznými okraji a vyvíjí se postupně. Nejdříve vznikne nehojící se strup, pak se vytvoří vřed, který bývá překryt pevnou odumřelou tkání. 

 

Nejprodávanější

300
155213001552
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.