Joalis GasteDren - péče o žaludek 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění mikrobiálních ložisek ze žaludku. Ložiska v žaludku mohou vést k zánětu žaludeční sliznice nebo vyvolávat pálení žáhy, nadýmání a další trávicí obtíže.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
25.9.2018
373 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis Dren - kapky k rozpuštění infekčních ložisek
 
Problémy se žaludkem jsou vždy komplexnějšího charakteru.Větší část potíží je způsobena problémy v nervovém systému a emocionalitě.Žaludek je velmi emocionální orgán a potíže s ním  se objevují především u lidí, kteří jsou starostliví a perfektně se snaží zvládnout své úkoly.Zároveň mají tendenci mluvit o svých neúspěších a obviňovat z toho spíše vnější okolnosti než sebe samotné.V nervovém systému se jedná především o zatížení toxiny u vegetativního nervovového systému(vůlí neovlivnitelný) tak i v hlavových nervů, především v bloudivém nervu.Žaludek spadá do okruh sleziny, proto pro úspěšnou detoxikaci vždy kombinujeme VelienDren, nebo VelienHelp+GasteDren, ale přidáváme i Cortex+Vegeton a LiverDren, nebo LiverHelp+NeuroDren.Nesmíme zapomenout detoxikovat emoce nejčastěji preparátem Streson, nebo StresHelp případně Emoce, ale i dalšími emočními preparáty jako je Anxinex, Embase, MindDren
 
 
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění mikrobiálních ložisek ze žaludku. Ložiska v žaludku mohou vést k zánětu žaludeční sliznice nebo vyvolávat pálení žáhy, nadýmání a další trávicí obtíže.

Složení: 20% ethanol, rostliny: heřmánek lékařský – květ (Matricaria recutita L.), lékořice lysá – kořen (Glycyrrhiza glabra L.), meduňka lékařská – list (Melissa officinalis L.), zelí – list (Brassica oleracea c. capitata L.), bedrník anýz - plod (Pimpinella anisum L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 
 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.