Joalis Harmon - hormony 50 ml

Neohodnoceno
 
Novinka
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normálnímu stavu hormonální činnosti

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
21.2.2019
373 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis Dren - kapky k rozpuštění infekčních ložisek
 

Tento preparát je určen k detoxikaci toxinů ze  samotných hormonů. Tyto toxiny v hormonech mohou bránit správnému využití hormonů i správnému rozpoznávání hladin hormonů v organismu. Hormon zatížený toxiny se buď vůbec nenaváže na receptor v buňce, nebo se naváže chybně a podává nesprávnou informaci k řídícím orgánům hormonální činnosti (především hypofýza-hypotalamus). Řídící orgány hormonální produkce potom reagují nesprávně na hladiny hormonů. Respektive informace, které dostanou z periferie vyhodnotí jako nadměrné či nedostatečné množství hormonů a podnítí organismus ke snížení, nebo zvýšení jeho produkce, ačkoliv jeho hladina v těle může být správná. To vede pak k různým potížím podle druhu postiženého hormonu. Hormony se rozdělují na dva základní typy a to steroidní a bílkovinné. Obecně vzato fungují podobně. Chemicky působí na změnu tempa produkce určité látky, obyčejně zvýšeným či sníženým vylučováním enzymu, který výrobu dané látky urychluje. Na buněčné úrovni však fungují rozdílně. Bílkovinné hormony působí na receptory na určitých místech na povrchu buňky, zatímco steroidní hormony působí na pohyblivé receptory uvnitř buňky. Hormony mohou být zatíženy podobnými toxiny jako kterákoliv jiná tkáň. Tedy patologickými emocemi, opouzdřenými emocemi, virovými či bakteriálními toxiny. Toto nesprávné vyhodnocení hladin hormonů může způsobit různé hormonální poruchy. Poruchy menstruace, hirsutismus u žen, poruchy funkce štítné žlázy, poruchy růstu, plodnosti atd...

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

 

Popis

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.

Složení: 20% ethanol, kys. pantothenová (vitamín B5) - 90 mg, jetel luční - květ (Trifolium pratense) - 1,25 mg, fazol obecný - oplodi Phaseolus vulgaris) - 1,25 mg. petržel obecná - nať (Petroselinum crispum) - 1,25 mg, oves setý - semeno (Avena sativa) - 1,25 mg, biotin - 0,75 mg.

Množství: 50 ml

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.