Nový NoDegen

Preparát k harmonizaci psychiky na psychocysty většina z Vás zná a mnoho z Vás ho užívalo. Měl by být podán na začátku každé detoxikace. Napomáhá odstranit psychické zábrany, které brání odstranění mikrobů z organismu.

Pojem psychocysta není běžný. Je to pojem detoxikační medicíny. Psychocystou je každý zážitek , který významným negativním způsobem naruší život jedince. Tento zážitek si ani nemusí pamatovat a nebo se může domnívat, že ho již dávno zpracoval a v životě mu nepřekáží. Pokud dojde k uložení psychocysty do podvědomí, člověk se instinktivně v budoucím životě snaží podobné události vyhnout. Pokud se přesto podobná událost opakuje (aniž by si ji člověk z dřívějška pamatoval ) může jednat neadekvátně dané situaci. Afektivně, příliš vyhroceně, příliš stresově než by bylo třeba.

Pokud užíváte preparát poprvé možná se bojíte jak hluboká traumata a jak silně budete znovu odžívat. Mohu Vám ale říci, že preparát působí velice jemně, většinu traumat odžijete ve snech a jen málo jedinců se na pár dnů může stát více plačtivými například. 

Je velmi pravděpodobné, že se po užívání preparátu k harmonizaci psychiky objeví ve snech staré a dosud nezvládnuté situace - někdy jen v náznacích, někdy starou událost ve snu prožijeme znovu a lépe a vyřešíme ji. Smíříme se sní. Většinou ji prožijeme mnohem aktivněji a tak jak bychom ji řešili třeba o pár let později. S větším rozumem, nebo naopak větší obranou. Záleží co prožíváme  jaké psychocysty v nás je třeba odstranit. Tím, že si umožníme tyto hluboce zasutá traumata znovu a lépe prožít, dáme zároveň šanci původním neuronovým spojením se rozpojit a nastavit nové spoje. Přirozenější tak, jako bychom události neprožili kdysi jako trauma, ale jen jako událost. Někdy může dokonce dojít k velmi emotivním a silným snům , který je úplným opakováním původní události. Následně se Vám může stát, že se během několika dnů "naživo " ocitnete ve stejné situaci, která má stejný emocionální náboj jako ve snu. Jste ale dospělejší než tehdy a máte šanci si dávnou situaci znovu projít a hlavně ji zvládnout mnohem lépe než dřív. A nastavit tak mozku neuronové spoje, které si toto nové řešení a prožívání uloží. A to je právě to uzdravující. Zjistíte, že tyto situace už můžete vždy odžívat jinak, lépe a bez původního zranění. 

NoDegen a speciálky - Kromě komplexního Nodegenu můžete užívat i jednotlivé NoDegeny v tomto hlavním obsažené. Přináší to možnost rozdělit svá traumata do jednotlivých období a druhů a odžít si každý typ zvlášť. I když si zvolíte jen komplexní základní nový NoDegen tak v něm jsou všechny speciálky zařazeny a organismus si z toho vybere jen to co považuje za důležitější. Na ostatní nebude reagovat. Pokud zvolíte postupně speciálky, můžete lépe pozorovat, která traumata právě odžíváte a co se ve Vás děje. Pro organismus to také bude přehlednější, klidnější a pomalejší. Můžete postupovat tak, že zvolíte nejprve základní NoDegen a pak si vyberete speciálky podle svých potřeb. 

Ještě je dobré zmínit, že preparát ( tak jako i některé další preparáty ) ve své základní verzi je obsažen například v ActivColu. Proto Vám ho mimo jiné tak často doporučuji pro začátek detoxikace. ActivColem obsáhnete mnoho míst organismu, částečnou mikrobiální detoxikaci, odstranění psychocyst atd...

Popis speciálek najdete na NoDegen Speciálky. 

jejich seznam pak v menu Joalis speciálky 

Více informací hledejte v sekci Účinky