TCM Herbs Naplnění vyschlého řečiště 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

 zácpa se suchou stolicí

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
12.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Zvlhčuje suché
  Harmonizuje krev XUE
  Rozptyluje vítr FENG

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Zácpa se suchou stolicí

 
 
Popis - Jedná se o velmi účinnou směs pro léčbu chronické zácpy se suchou stolicí. Tyto obtíže patří k civilizačním chorobám a jsou především vyvolány nevhodným složením potravy, nedostatečným přísunem tekutin, stresem a nedostatkem pohybu. Mezi časté doprovodné příznaky patří pocit suchosti v ústech, žízeň, suchá kůže, nehty a vlasy. Podstatou léčby z hlediska čínské medicíny je jakési „promazávání“ střev prostřednictvím olejnatých rostlin. Směs není návyková.

Rozbor bylin ve směsi - Xing ren zvlhčuje střeva a podporuje jejich pohyb, Hei zhi ma zvlhčuje střeva, vyživuje krev a YIN ledvin a jater, Bai shao vyživuje YIN a posiluje krev, Zhi shi odblokovává stagnující energii Qi ve střevech a stahuje ji dolů, Dang gui zvlhčuje střeva a rozhýbává a posiluje krev, Hou po podporuje pohyb energie Qi a rozpouští stagnaci potravy ve střevech.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou týdnech, poté dle potřeby v udržovací dávce 3 x 2 tablety do objevení se normální stolice.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.