TCM Herbs Vánek hedvábného vějíře 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
ekzémy,svědění kůže,lupénka,kopřivka,kožní plísně,vyrážky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Rozptyluje vítr FENG
  Vylučuje horkost RE
  Odstraňuje vlhkost SHI
  Ochlazuje krev XUE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Ekzémy
  Svědění kůže
  Lehčí typy lupénky
  Kopřivka
  Kožní plíseň na dlaních či na nohou s pálivými bolestmi
  Kožní vyrážky, pálení pokožky při různých kožních problémech

 
 
Popis - Tato směs je určena pro kožní obtíže projevující se vyrážkou, která je zarudlá, mokvavá nebo suchá, svědivá. V moderním slova smyslu sem řadíme různé ekzémy, kopřivky a kožní plísně. Typické je zde zhoršování kožních obtíží teplem. Cíleně působí na zlepšení látkové výměny v kůži, ale její působení je komplexní a dochází k celkovému pročištění organismu a úpravě zažívání.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskými bylinami této směsi jsou Jing jie (viz Legendy psané bylinami), Fang feng, Niu bang zi a Bo he, které uvolňují podkoží a odstraňují vnější vítr. Ministr Zhi mu pročišťuje horkost z vrstvy Qi, čímž pomáhá purgovat horkost z vnitřku a navíc působí preventivně proti proniknutí škodliviny do hlubších oddílů těla. Působení asistentů je zaměřeno na léčbu krve. Sheng di huang ochlazuje krev, Dang gui, Bai shao a Hei zi ma vyživují, rozhýbávají krev a zvlhčují suché. Všechny společně tím, že léčí krev, podporují rozptýlení větru. Poslíček Gan cao pročišťuje horkost, odstraňuje jedy a harmonizuje působení ostatních bylin ve směsi.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po jednom měsíci. Vhodné je doplnit užívání spolu s aplikací Oleandrového krému (kód 382), Sezamového krému (kód 380) či Koptisového krému (kód 381).

Balení - 100 tablet / 30 g
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.