Joalis Anaerg - Analerg při alergiích 50 ml

7 hodnocení
 
 

Pomoc při alergii. Alergie různého původu. Doplněk stravy. Kapky s obsahem bylinných extraktů navozují normální stav imunitního systému. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Působení je podpořeno vybranými bylinami. Kopřiva a rozmarýn podporují přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém. Kopřiva navíc navozuje normální funkci dýchacího ústrojí.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
17.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis komplex - více přípravků k detoxikaci v jednom
 
Komplexní preparát, který je zaměřen proti alergiím různého druhu. Pracuje výhradně v části mozku zvaném Lobus parietallis, jejíž zatížení vede k nesprávným reakcím organismu na setkání s cizorodou bílkovinou-alergenem a tím k projevům alergie. Shromažďuje v sobě různé typy toxinů, které právě tuto část mozku mohou poškozovat. Vyřeší alergii minimálně z 50 ti procent. Někdy je třeba pokračovat dalšími preparáty k vyřešení lokálních projevů alergie. 
 
Joalis Analerg je vhodný pokud
  • víte,že Vaše potíže jsou alergického původu
  • trpíte nespavostí
  • jste často předráždění
  • máte zažívací problémy,cítíte tlak v nadbřišku
  • trpíte záněty spojivek
  • máte dýchací potíže obecně
Součástí alergie jsou mikrobiální ložiska v určité části
mozku,která je zodpovědná za správnou odpověď imunitního systému na cizorodou bílkovinu(prach,pyl,peří,atd)Tato ložiska vznikají už v prenatálním vývoji, nebo v prvních letech po narození.jejich pozdější vznik v dospělosti je možný, ale spíše vyjímečný. Proto je při řešení alergie potřeba postarat se o odstranění těchto ložisek v mozku. Alergická reakce se vyznačuje nadprodukcí histaminu do tkání a tím vzniká otok a podráždění,zánět tkáně. Na této nadprodukci se podílí jednak pokyn z mozku a jednak samotná tkáň, nejčastěji dýchací ústrojí. Také záněty spojivek jsou častou součástí alergických reakcí.
 
 

Doplněk stravy. Kapky s obsahem bylinných extraktů navozují normální stav imunitního systému. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Působení je podpořeno vybranýmni bylinami. Kopřiva a rozmarýn podporují přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém. Kopřiva navíc navozuje normální funkci dýchacího ústrojí.

Obsah:
50 ml
Složení:
20% ethanol, rostliny: mochna husí - nať (Potentila anseria L), kopřiva dvoudomá - list (Urtica dioica L.), rozmarýn lékařský - nať (Rosmarinus officinalis L.), kozinec blanitý - nať (Astragalus membranaceus L). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml. 
Dávkování:
Dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.
Užívání:
20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit , nepít žádné nápoje kromě čisté vody. 
Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.
Další informace:
Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem! 
Při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. 
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! 
Kdy byste neměli přípravek užívat 
V průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech. O užívání 
preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. 
Uchovávání 
Skladujte při teplotě od 5 do 25 C, mimo dosah dětí. Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.