O konzultacích

Kam se ke mně můžete objednat

Pracuji jako terapeut v centru detoxikační medicíny ECC - Joalis v Praze

1. Křišťanova 20, Praha 2 ( poblíž nákupního centra Flora a Olšanského náměstí )

2. Senohraby Praha východ

 

 

V poradně provádím

-konzultace zdravotního stavu dětí i dospělých

-návrh detoxikačních přípravků

-kontrolu průběhu detoxikace měřením na přístroji SALVIA , nebo ACUCOMB

 

 

Na Floře je cena terapie 410,- Kč + preparáty, bez preparátů 726,- Kč

V Senohrabech je cena terapie 300,- Kč + preparáty, bez preparátů 600,-Kč

Pro děti do 18 let 210,- Kč + preparáty. 

Do Senohrab se pohodlně dostanete kromě autem po D1 se sjezdem na Benešov a pak už jen kousek od dálnice sjedete do Senohrab, tak i Pražskou integrovanou dopravou a to vlakem, příjemným vlakem, žádný kodrcálek :-D,  který jezdí každou půlhodinku z Hlavního nádraží přes Vršovice, Strašnice, Měcholupy atd. a z Benešova. Od nádraží k nám pak pěšky 15 minut do kopečka po vsi a nebo autobusem 3 krátké zastávky. Autem k nám - když D1 jede tak slabých 15 - 20 min, vlakem z Hlavního nádrží 45 min. 

 

 

detoxikace může napomoci zejména v případech 

 • nejrůznějších alergických reakcí dětí i dospělých,ekzémů
 • poruch imunity
 • častých nachlazení,bolestí v krku,angín
 • bolestí kloubů
 • migrén a jiných bolestí hlavy
 • vysokého tlaku,poruch žilního systému
 • vysokého cholesterolu
 • poruch funkce štítné žlázy
 • poruch menstruace,funkční neplodnosti,klimakterických obtíží
 • následky prodělaných nákaz boreliemi,chlamydiemi apod.
 • a mnoha dalších jako jsou deprese,emocionální potíže,stres atd. 

 

Termíny konzultací Leden-Prosinec 2018

Centrum Joalis Křišťanova 20, poblíž metra Flora

 

Pátek 9-18 hod        

Leden 12. a 26.1                                                        Červenec 13. a 27. 7.

Únor  23.2.                                                                 Srpen 10. a 24. 8.

Březen 9. a 23.3.                                                        Září 7. a 21. 9.

Duben 6. a 20. 4.                                                        Říjen 5. a 19. 10.

Květen 4. a 18. 5.                                                        Listopad 2. a 16. a 30.11.

Červen 1. a 15. a 29. 6.                                                Prosinec 14.12

Konzultace v Senohrabech dle dohody. Po domluvě možno i o víkendu. Vyzvednutí produktů z eshopu po dohodě také možné. 

 

rezervovat termín můžete na obchod@prirodaleci.cz 

a tel. 602164307 kde Vám zodpovím i případné dotazy

Cena konzultace i se čtyřmi přípravky ( obvyklé množství, může se lišit směrem nahoru i dolů ) je 1800-2000 Kč. Kontroly bývají obvykle 1x za 3-4 měsíce, poté asi 2x do roka 

Konzultace trvá při 1. návštěvě max 1 hodinu, při kontrolách obvykle 1/2 hodiny )

Na konzultaci Vám bude vyměřena toxická mapa Vašeho organismu, alergie, potravinové intolerance apod. především v návaznosti na Vaše potíže, a bude Vám stanoven postup detoxikace většinou na více kúr po sobě. Nemusíte tedy většinou po každé kúře na nové měření.

V Senohrabech oproti detoxikačnímu centru Joalis na Floře kde stabilně působím, mohu pracovat komplexněji. Nejen s produkty Joalis, ale i s léčivými houbami a čínskou medicínou. Dále mám certifikaci z Dornovy metody a kondičních masáží, také doplňující kurzy. Vhodné u problémů s páteří a klouby. Jako masér nepracuji, ale znalost pohybového aparátu z pozice maséra a terapeuta Dornovy metody mi napomáhá lépe pochopit Vaše potíže a v terapii mohu využít tyto znalosti. Na masáže a samotnou Dornovu metodu se ale ke mě zatím nelze objednat, momentálně je prioritou terapie detoxikační a ostatní znalosti používám dle potřeby u každého klienta. 

S některými klienty, hlavně na počátku terapie, daleko více povídáme a rozebíráme životní situace než pracuji na přístroji a testování toxinů. Někdy je největším blokujícím toxinem očisty těla od mikrobů a jiných toxinů samotná psychika a nemožnost uvolnit se probráním situace otevřeně a bez kritiky okolí. Terapie pak začíná nejen tímto hovorem, ale i intuitivním předpisem preparátů. To někdy není na škodu, namísto testování se spolehnout na intuici a danou situaci člověka. Záleží ale na tom, jaký problém kdo právě řeší. Mým cílem je být pro klienta průvodcem ke zlepšení života tak, aby se stylem svého života souzněl především on sám. Aby dosáhl toho klidu, který si přeje nalézt a maximálního možného zdraví a kondice, kterého je možné pomocí této alternativní metody dosáhnout. 
V Senohrabech také do budoucna ( asi na jaře ) plánuji cvičení Tai chi, Kung - Fu pro děti i dospělé, přednášky o detoxikaci a doufám, že i další zajímavé přednášky a kurzy. Komorní prostředí pro malé skupinky všeho věku, kde by se každý měl cítit dobře 

 

 

 Informace O MNĚ ZDE 

 

Proč podstoupit detoxikaci právě metodou podle Mudr.Jonáše? 

Detoxikací organismu chceme dosáhnout jasného cíle-zbavit tělo jedů, neboli toxinů. Metoda vychází ze zkušeností, že organismus zbavený těchto látek je schopen ideálně fungovat a regulovat všechny řidící mechanismy, je schopen velmi efektivního samočistícího procesu i aktivace obranných pochodů. Jestliže se člověk chce uchránit  před ztrátou zdraví, tedy před dysfunkcemi svého těla, nebo své zdraví znovu obnovit, musí se optimalizovat všechny důležité pochody. Pomocí této ojedinělé metody se optimalizují funkce imunitní, hormonální, enzymatické, trávicí. Odstraňují se toxiny , které mohou narušovat jak genetický informační systém, tak i tvorbu hormonů, biochemické a metabolické procesy a všechny ostatní děje probíhající v organismu. Na rozdíl od jiných očistných metod a kůr, odstraňuje metoda Mudr.Jonáše toxiny prakticky z jakékoliv tkáně a sliznice, rozpouští  infekční ložiska a tím může napomoci správnému fungování organismu

 Co je to EAV přístroj? 

EAV přístroj je zařízení pro elektroakupunkturní diagnostiku podle doktora Volla. Terapeuti pracující s metodou řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Jonáše zpravidla používají přístroj Salvia, což je Schimmelova modifikace původního Vollova přístroje. Tento přístroj umí z jednoho bodu nacházejícího se ve středu dlaně po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM set zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, např. o kvalitě funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických. 

Je vyšetření přístrojem Salvia bolestivé? 

Nikoliv, sonda měří pouze povrchové napětí kůže. 

Kolik návštěv je třeba absolvovat? 

Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti stavu klienta. K opětovnému navození normální funkce organismu obvykle  mohou pomoci 2–3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně. Lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces. 

Mají preparáty Joalis vedlejší účinky? 

Naše preparáty nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní. 

Obvyklé detoxikační příznaky, které se mohou a nemusejí vyskytnout jsou 

 • Rýma a kašel - hleny mají nazelenalou barvu, příznaky chřipky, angíny, nachlazení
 • Vyrážka, ekzém, citlivost kloubů, svalů, zubů, gynekologické výtoky
 • V případě emocionálních preparátů se může jednat o dočasný neklid, strach, úzkost, roztržitost 

 

Je nutné absolvovat návštěvu u terapeuta? Chtěl/a bych si pouze zakoupit preparáty podle svého uvážení. 

To je samozřejmě možné. Skutečný kořen potíží však nemusí být na první pohled zřejmý. Terapeut disponuje jak odbornými znalostmi v oblasti anatomie a fyziologie, tak znalostmi principů metody řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Jonáše. Vhodné preparáty vybere na základě analýzy potíží v kombinaci s přesným vyhledáváním pomocí EAV přístroje. Volbu preparátů zároveň pomocí přístroje ověří. Takto zvolená detoxikační kúra je pak „šitá na míru“ přesně pro vás, tudíž je také efektivnější a účinnější. 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.