Joalis Metabex® 50 ml - metabolismus cukru, lipidů a bílkovin, trávení,

404 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.7.2022

Doplněk stravy. Joalis Metabex je přírodní a dobře tolerovaný přípravek obsahující výluh z brusnice borůvky, která má příznivý vliv na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin.

Jedinečný přípravek Metabex má svým obsahem příznivý vliv na bazální katabolické a anabolické procesy zajišťující látkovou přeměnu v organismu.

Přípravek Metabex obsahuje synergickou kombinaci přírodních substancí pro normální trávení, jehož charakteristikami jsou kontrolované vstřebávání využitelných esenciálních látek a optimální střevní tranzit.

Účinné látky v brusnici borůvce obsažené v přípravku Metabex mají dále pozitivní vliv na udržování normální hladiny cukru v krvi.

Účinné látky v brusnici borůvce obsažené v přípravku Metabex mají dále pozitivní vliv na udržování normální hladiny cukru v krvi. Doplněk stravy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný přípravek Metabex je zpracován unikátní informační technologií, která optimalizuje jeho účinek. Přípravek Metabex je založený na detoxikačním principu.

Doporučuje se přípravek Metabex doplnit vhodně zvolenou kombinací dalších unikátních přípravků Joalis na základě konzultace se zkušeným poradcem.


Složení:

20% ethanol - 40 ml; směs rostlinných macerátů v 20% ethanolu – 10 ml, z toho brusnice borůvka – list a plod (Vaccinium myrtillus) – 75 %, oves setý – nať (Avena sativa) – 8,33 %, pískavice řecké seno – semeno (Trigonella foenum-graecum) – 8,33 %, sporýš lékařský – nať (Verbena officinalis) – 8,33 %.

Dávkování:

2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Pokud berete více přípravků Joalis zároveň, doporučujeme aplikaci s odstupem alespoň jedné minuty. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte kovovou lžičku!

Upozornění:

Užívání přípravku Metabex neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a nenahrazuje léky předepsané lékařem. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Případný sediment není na závadu. V případě alergie na jakoukoliv složku přípravek neužívejte!

Vhodná a přiměřená tělesná aktivita a dodržování zásad zdravého životního stylu je efektivním přispěním k užívání přípravku Metabex.

Uchovávání:

Skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli (tj. ne méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize nebo mobilního telefonu). Obsah přípravku nesmí přijít do styku s kovem nebo aromatickými potravinami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstranění organických a anorganických toxinů, metabolitů
Hubnutí, metabolismus: metabolismus tuků, lipidů, metabolismus cukrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 15.9.2021
Dobrý den paní Rydlová. Metabex jste mi doporučila s Enternalem. Metabex mi došel, Enternal zbývá málo. Moje problémy se odvíjí od dlouhodobého užívání antibiotik od roku 1960 do roku 2002. Tím mám nějaký problém se střevy. Vše se velmi zlepšilo, když jsem začal jíst stravu podle mojí krevní skupiny 0. A bez lepku a škrobu. Kromě toho se snažím držet hladinu krevního cukru na lačno okolo 5,0. Vedle problému se střevy, který považuji za hlavní, musím v noci 3x močit - mám po operaci prostaty a myslím, že to je docela dobré, ale 3x v noci se probudit není nejlepší protože někdy potom nemohu usnout a musím něco sníst. Kromě toho mám menší bolesti páteře a SI skloubení a bolest levého kolene. Před 2 měsíci mi člověk, který mne naučil používat kyvadlo řekl, že mi doporučuje jít na akupunkturu. Byl jsem tam již 3x a k tomu užíval Metabex a Enternal. Tak mohu říci, že se všechny potíže ještě zmírnily, ale neumím určit co mi z toho pomohlo. Prosím Vás, sdělte mi, co mi radíte dále. Děkuji. Miroslav Neumann