TCM Herbs Hostina pěti chutí 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
nadýmání,kyselé říhání,záněty žaludku,nadváha
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Vylučuje vlhkost SHI ze středního ohniště a horka RE
  Odstraňuje stagnaci potravy a harmonizuje trávení
  Rozpouští hlen TAN
  Posiluje slezinu a žaludek

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Pocity plnosti, nafouknutí a diskomfortu v oblasti břicha
  Kyselé zapáchající říhání z úst
  Akutní nebo chronický zánět žaludku
  Nadváha z vlhka a horka

 
 
Popis - Tato bylinná směs je užívána velice často, neboť odstraňuje stagnaci potravy ze žaludku, která následně způsobuje nadýmání, pocit plnosti v břiše a špatné trávení jako je říhání, pálení žáhy nevolnost, měkká stolice apod. Obzvláště patrné jsou tyto potíže u starších lidí (trávicí systém je již "unaven") či naopak u dětí (trávicí systém ještě není rozvinut). Avšak zdá se, že v dnešní době by potřeboval tuto formuli téměř každý...Nebo znáte snad ve svém okolí někoho, kdo dodržuje všechny zásady správné výživy, stravuje se střídmě, pravidelně a v klidu ?! Rovněž i byliny, obsažené ve směsi odvádí tzv. vlhké horko (vzniká díky dlouhodobé stagnaci potravy) ze středního ohniště, posiluje slezinu a žaludek a harmonizuje trávení. Odblokovává i stagnaci Qi v žaludku a rozprouďuje energii v oblasti středního ohniště.

Rozbor bylin ve směsi - Chen pi rozprouďuje energii Qi a stagnaci potravy, Cang zhu, Bai zhu, Yi yi ren a Fu ling posilují slezinu a vysušují vlhkost, Lian zi posiluje slezinu a zastavuje průjem, Jie geng odblokovává plicní Qi, Huang bai vylučuje horko a vlhko ze spodního ohniště, Wu zhu yu stahuje vzbouřenou energii Qi a zahřívá střední ohniště, uvolňuje zablokovaná játra a utišuje bolest, Huo xiang uvolňuje vlhkost, harmonizuje střední ohniště, Hou po uvolňuje stagnaci, přeměňuje vlhkost a podporuje pohyb energie Qi, zahřívá a přeměňuje hlen TAN a stahuje vzbouřenou energii Qi dolů, Dang shen posiluje Qi a střední ohniště, Gan cao harmonizuje účinek bylin ve směsi.

Dávkování - 3 x denně 4 tablety, děti od 3 let 3 x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení lze pozorovat po 2. týdnu.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.