Joalis Achol - cholesterol 50 ml

6 hodnocení
 
 

Snížení cholesterolu. Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění příčin vedoucích k vysoké hladině cholesterolu v krvi. V kombinaci s dalšími preparáty může i rozpouštět cholesterolové usazeniny. Je zaměřen na mikrobiální ložiska ve žlučníku a žlučových cestách. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
17.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis komplex - více přípravků k detoxikaci v jednom
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění příčin vedoucích k vysoké hladině cholesterolu v krvi. V kombinaci s dalšími preparáty může i rozpouštět cholesterolové usazeniny. Jde ale pouze o částečné vyřešení problémů se žlučníkem. Komplexní detoxikace tohoto orgánu vyžaduje využití dalších preparátů, např. mikrobiálních, ale i jiných. 

20% ethanol, rostliny: chmel otáčivý – šištice (Humulus lupulus L.), bazalka posvátná – nať (Ocimum sanctum L.), jitrocel vejčitý – semeno (Plantago ovata Forssk.), marhaník granátový – plod (Punica granatum L.), vitamin B3, L-karnitin, inulin, polykosanol. Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku. Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 

CHOLESTEROL

Příčina vysoké hladiny cholesterolu se nachází v regulačním mechańismu, který má sídlo v játrech. Tento mechanismus na základě zpětné vazby vyhodnocuje hladinu cholesterolu v krvi a zapíná, nebo vypíná jeho jeho výrobu.

Cholesterol se ale syntetizuje také v dalších místech organismu. V kůži, nebo ve střevech. Z jater jde cholesterol žlučí do střeva a odtud se vstřebává a ten co se nevstřebá se vrací zpět do jater. Zabránit tomu můžeme stravou s dostatkem vlákniny. Ta váže žlučové kyseliny a cholesterol.Tento komplex se pak nevstřebává, ale odchází stolicí.

Na kůži se mohou přebytky cholesterolu projevit jako žluté hrbolky nejčastěji pod očima, nebo nad klouby. V oku jako šedý prstenec kolem oční duhovky.

Při snaze o správné fungování regulačního mechanismu cholesterolu se musíme zaměřit především na detoxikaci jater, ale využít můžeme i detoxikační preparáty na kůži a střevo pro detoxikaci dalších míst kde dochází k syntéze cholesterolu.  Kromě preparátu Achol, který je komplexem a z větší části zajistí detoxikaci jater od nahromaděných mikrobiálních toxinů a ložisek včetně emocinální detoxikace, která se z velké části podílí na jakékoliv metabolické poruše, využijeme také preparáty Metabex k odvodu metabolitů z tkání kde se mezitím uložily ( cholesterol je nebezpečný především pro kardiovaskulární systém- ale zase jen za určitých podmínek. Pokud je poškozena cévní stěna zánětem, pak teprve se na ní začne cholesterol zachytávat a hrozí zužování tepen se všemi možnými důsledky, které z toho mohou plynout ) a pak Metabol k úpravě metabolismu.

Achol napomáhá očistě jater od různých mikroorganismů jako jsou chlamydie, herpetické viry, některé enterobakterie, které tam proniknou ze střev, dále napomůže očistě od toxinů ze životního prostředí, které mohou poškozovat jaterní buňky jako jsou rezidua léků, chemických látek a očistě jater od mykotoxinů, očkovacích látek,  toxinů červů a brouků, které se do organismu dostávají jídlem. Universálně odstraňuje z organismu přídatné látky potravinářského průmyslu (E).

V játrech se ale mohou nacházet i další toxiny, které už přípravek Achol nepostihuje. Ty je třeba buď vyhledat spolu s detoxikačím poradcem pomocí přístroje Salvia, nebo vycházet ze zkušeností a předpkladů nejčastějších dalších zátěží a pokusit se vyčistit játra dál sami dalšími preparáty. Může to být například Hepar, Antivex, Emoce, Streson, Cortex, Nobac, Spirobor a další.

V játrech se mohou nacházet různé zátěže a proto rady nejsou univerzální. V návaznosti na to je pak dobré se zaměřit na vyčištění kardiovaskulárního systému dalšími přípravky. Případně kůže a střev. ( RespiDren, CutiDren, ColiDren + toxiny které se v těchto orgánech mohou nacházet)

 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.